ניתוח פלסטי

כך תדעי האם האף שלך זקוק לניתוח פלסטי

ניתוח פלסטיאנשים רבים תוהים האף ניתוח פלסטי באמת יעזור להם להגשים את החלום ולהיראות כמו שהם רוצים, אך התשובה לכך יכולה להיות מאוד מעורפלת. כדי לפזר את הערפל יש צורך לקבל חוות דעת מרופא ורק לאחר מכן לשקול את המשך הצעדים בנושא. אם את תוהה אם האף שלך זקוק לניתוח פלסטי תקבלי את כל התשובות כבר במאמר זה.

האם את שלמה עם האף?

ניתוחים פלסטיים יכולים להיות נפרדים לחלוטין מניתוחים רפואיים אך לעתים יש צורך לעבור ניתוח פלסטי בעקבות ניתוח רפואי כלשהו. למשל, יש ניתוחים מסוימים באף שיכולים לפגוע במראה שלו, כמו למשל תיקון מחיצה, ולכן יש צורך לעבור מיד לאחר מכן ניתוח פלסטי שיכול לתקן את הנזק שנגרם. אם זה לא המצב ומדובר בניתוח פלסטי לחלוטין, יש צורך להבין האם את באמת שלמה איתו או שהוא ממש מפריע. לעתים לא מדובר על הבדל גדול בין המצב הקיים לבין אחרי הניתוח ולכן כדאי לשקול שוב את המחשבות בנושא.

מדוע חשוב להתייעץ עם רופא?

  • רופא יכול לספר לכם הרבה על האף שלכם מכמה בחינות אך עוד לפני המישור הפרקטי שידבר על כדאיות הטיפול לפי מצבכם, הוא יסביר לכם מה ההשלכות של הניתוח ולמי לא מומלץ לעבור אותו. ייתכן שישנה אחת מהתוויות הנגד שלא מאפשרות מעבר בטוח של הניתוח ולכן הוא יסביר לכם זאת לפרטי פרטים כאשר לרוב מדובר במקרים נדירים יחסית.
  • הרופא יוכל להסביר לך בדיוק כיצד האף שלך ייראה כאשר רוב המנתחים כיום משתמשים בהדמיות מתוחכמות. ההדמיה תוכל להסביר לך כיצד ייראו הפנים שלך אחרי הניתוח במידה וכמובן הוא יעבור בצורה מושלמת, וזה יוכל לשים סוך לתהיות.

מתי מומלץ לעבור ניתוח פלסטי באף?

ניתוחים פלסטיים באף יכולים להיות פחות רגישים מבחינת הגיל בהשוואה לניתוחים אחרים שיכולים להיות מושפעים מאוד מהצריכה שלכם וממצבכם הגופני, כמו למשל הגדלת שד שלרוב עדיפה אחרי היריון או הצרת היקפים שיכולה להיות מושפעת מגורמים חיצוניים. עם זאת, עדיין מדבור על ניתוח שמומלץ לעבור בגיל יותר מתבגר ולא בגיל הנעורים כמו שרבים מהאנשים מעוניינים לבצע.

דילוג לתוכן