מה כדאי – השתלות שיער או פאה?

ככל הנראה כל אחד שיש לו מעט קרחות בגיל מתקדם כבר יתחיל להפנים שבקרוב מאוד הוא יצטרך לקבל החלטה: או שהוא משתמש בפאה, או שהוא עובר השלמת שיער, או שהוא משלים עם זה שיהיו לו קרחות או מפרצים. זה בדיוק הזמן להבין מה מהאפשרויות עדיפה.

השתלות שיער ופאות לכולם

הדבר הראשון שצריך לדעת הוא שהשתלות שיער וגם פאות מתאימות לכולם. יכול להיות שיש אנשים שקו המחשבה שלהם מעט עתיק ומיושן והם בטוחים שהשתלות שיער ופאות מתאימות רק לנשים כאשר גבר קירח זה דבר יחסית מקובל ולכן אפשר להסתדר עם מראה כזה. למעשה גבר יכול גם להשתיל שיער, וזה תהליך שהולך וצובר תאוצה בימינו יותר ויותר בעיקר במדינות כמו טורקיה ויוון ששם יש מומחים לתהליכים כאלו, וכמובן שפאה יכולה להיחבש על ידי כולם. עם זאת אי אפשר להתעלם מהעובדה שרוב הפאות לנשים ולא לגברים, אם כי יש פאה מותאמת לכול מי שרוצה.

מה היתרונות בפאות?

פאות לנשים ולגברים יכולים להיות טבעיות לחלוטין ולהשרות מראה נהדר. יש אנשים שחוששים מאוד מחבישת פאה בגלל שמדובר בפאה שיכולה להיות מאוד בולטת במראה הלא טבעי שלה אך הכול תלוי כמה תשקיעו. יש פאות טבעיות לנשים נהדרות שיכולות להגיע למחירים של אלפי שקלים בודדים, ולמרות שזה מחיר שנשמע יקר מאוד, מדובר על  מחיר הרבה יותר משתלם מהשתלת שיער. למעשה זה יתרון משמעותי מאוד שכן השתלת שיער יכולה לעלות יותר מ-10 אלף שקלים. כמו כן פאה לא מצריכה מעבר של סדרת טיפולים שיכולה לגבות לכם זמן רב ולמעשה התהליך עצמו הרבה יותר פשוט בבחירה.

מה היתרונות של השתלות שיער?

אין מה לעשות, לא משנה אלו פאות לנשים ולגברים תבחרו וכמה איכותיות הן, בסופו של דבר אין טבעי יותר מהשתלת שיער. השתלת שיער יכולה להקרנות לכם את המראה המושלם ולמרות שגם פאה איכותית אפשר לחפוף, עם השתלת שיער תוכלו להרגיש כאילו מדבור בשיער שלכם במלוא מובן המילה. השתלת שיער היא השתלה תמידית לאורך שנים רבות כי גם פאה איכותית מאוד צריכה להיות מוחלפת כל תקופת זמן גם אם תהיה מספר שנים לא מועט.

דילוג לתוכן